Historie kapely

Duo, které tvořili zpěvačka Radka Smíšková a zpívající klávesista Václav Chaloupka přizvalo na konci léta 2002 ke spolupráci zpívajícího trumpetistu a houslistu v jedné osobě - Pavla Hrubého. Jelikož měli všichni tři zkušenosti z předchozích kapel , nedalo velkou práci v krátké době secvičit dostatek repertoáru a zahájit účinkování ať už na plesech, tanečních zábavách, firemních večírcích nebo i na soukromých akcích jako jsou svatby, rodinné oslavy atd.

Tak jako většina kapel jsme se i my pokoušeli najít vhodný název kapely – po krátkém improvizování a nutno přiznat, že i dohadování jsme ponechali název DLOUHÁ NOC.

Po třech letech odešla ze skupiny Radka Smíšková, kterou velmi dobře nahradila Renata Burgethová. V téže době se také naskytla možnost rozšíření kapely na čtyřčlenné obsazení. Krátkodobé působení tak v kapele zaznamenal Petr Novák z Kladna, kterého záhy vystřídal multiinstrumentalista a vokalista David Pišvejc. Od letních prázdnin 2012 jsme posílili naší kapelu o další zpěvačku Petru Běhavou.

V současnosti tedy hraje kapela v této sestavě:

Renata - zpěv, doprovodná kytara -  od léta 2014 přerušila působení v kapele, neboť jí nastaly mateřské povinnosti. Od léta 2015 se postupně a dle možností do kapely vrací.  Pro plesovou sezonu 2015 ji zastoupila Radka Malá, zpěvačka rakovnické Melodie. Děkujeme smile

Petra - zpěv

David - kytara, altsax, sopransax, zpěv

Pavel - v roce 2022 ohlásil ukončení působení v kapele - děkujeme za téměř 20 let spolupráce!!!

Vašek - klávesy, akordeon, zpěv

Díky této nástrojové sestavě lze kvalitně hrát velmi pestrý repertoár - od rockových, popových a disco hitů, přes swing a taneční melodie až po country a lidovky. Na každé akci je různé publikum, i na toto jsme připraveni reagovat při výběru skladeb. Jejich aktuální seznam najdete  - zde

Na některé akce požadují pořadatelé nižší počet hudebníků, např. z důvodu velikosti prostoru, malého počtu účastníků atd. - i na tuto situaci jsme připraveni.

Na akce se sami dopravíme a zajistíme si ozvučení vystoupení, případně i základní světelný park. V případě potřeby lze po předchozí dohodě s pořadatelem zajistit i nadstandartní komponenty aparatury ( mobilní podium, velká světelná show, videozáznam, bezdrátové mikrofony, CD +mp3 nebo jiné přehrávače aj. ).

Cenu vystoupení stanovujeme individuálně v závislosti na délce akce a její technické náročnosti. Regiony, kde nejčastěji vystupujeme jsou: Praha a okresy Kladno, Rakovník, Příbram, Beroun. Vystupujeme však i v místech vzdálenějších.

Panely